Кільчицька стверджує, що традиційний шлюб – це не для неї

Цього тижня у фокусі ТСН запеклі холостячки. Відверто про особисте життя розповіла журналістам Ірена Кільчицька.

ірена Кільчицька_3
Ірена Кільчицька
Ірена Кільчицька одружена, і діти в неї є. Та все одно вона називає себе запеклою холостячкою. У свідотствах про народження Моніка і Марка батько не значиться.

Минулого року вона взяла шлюб з таємничим європейцем. Та разом вони не живуть. Вона сама хоче виховувати своїх дітей. "Це була моя умисна позиція, оформляти дітей на себе, щоб не отримувати жодних дозволів на вивіз їх за кордон" – повідомляє Ірена.

Зі своїм чоловіком Кільчицька зустрічається тільки на відпочинку і спільного бюджету із ним не має. Дітей утримує сама.

"На побутові моменти утримання дітей я не потребую. А те, що мені цікаво, я можу отримувати - бюджет тільки мій. Я ні з ким ним не ділюся, але якщо мені щось потрібно, то я отримую"- повідомляє жінка.

На питання, як діти ставляться до того, що тато з ними не живе, Кільчицька відповідає, що їхня сім'я нічим не відрізняється від сімей, чиї батьки живуть окремо.

"В основному, він в Київ не прилітає. Ми прилітаємо на відпочинок в гори, коли їдемо кататися. Або на море. Ну, ось цього літа ми багато часу провели разом. Напевно, найбільше за весь час".

У дітей 4 няні, що працюють позмінно і цілодобово. Та з дітьми вона майже не розлучається. Вони усюди з нею.

"Марк, наприклад, багато часу проводить в жіночому товаристві. І я хвилювалася, хотіла, щоб він "тютею" не ріс. Дуже хвилювалася. Так він у нас зараз такий хуліган, не знаємо, куди подітися. Він і б'ється, і плюється і ще, якщо йому щось не подобається, він в мультфільмі навчився, всім говорити "бридкі дівчата".

Вона каже, що традиційний шлюб – це не для неї. Вона сама хоче обирати собі партнерів і вирішувати, як жити.

"З українськими чоловіками важко, ні. Дивлячись, що робити, чим займатись. Те, чим я зазвичай з ними займаюся, мені не важко, мене все влаштовує", - розповідає Ірен.

Кільчицька твердить, що закохувалася востаннє 25 років тому. Це був її однокурсник. Відтоді ставиться до чоловіків по-споживацьки : бідним художникам і потенційним утриманцям не турбувати.

Читайте також:

Кільчицька назвала Довгого "карликом", який "підставив усіх"

Кільчицька виїхала з України

Кільчицька півроку укладала шлюбний контракт

Ірена Кільчицька нарешті вийшла заміж

ВідеоЗапеклі холостячки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: