Кіркоров дав неправдиві свідчення?

Кіркоров опротестує висновок експертизи про те, що його вкрадений годинник коштує у шість разів менше, ніж раніше заявив сам співак.

Філіп Кіркоров
Yтро.ua
При кваліфікації злочину суд засумнівався у словах Філіпа Кіркорова
Співак Філіп Кіркоров опротестує висновок судової експертизи, яка встановила, що вартість вкраденого у нього золотого годинника Breguet у шість разів менше, ніж раніше сам співак заявив правоохоронним органам, повідомив адвокат Кіркорова Андрій Марочкін.

"Філіп Кіркоров не задоволений результатами експертизи. Ми однозначно будемо опротестовувати," - сказав Марочкін.

На засіданні по цій справі 23 серпня суддя Залізничного району Новосибірська Тетяна Шереметова повідомила, що вартість годинника експерти оцінили в суму від 511 до 530 тисяч рублів. Тоді як Кіркоров заявив слідству, що його годинник коштує 98 тисяч євро. Ні Кіркоров, ні його представник на цьому засіданні не були присутні. У зв'язку з цим суд направив їм результати експертизи поштою для ознайомлення.

Раніше Кіркоров повідомив, що вкрадений годинник був подарований йому людиною, яка не могла зробити дешевий подарунок:

"Людина, яка їх мені подарувала, дала мені зрозуміти, що цей годинник коштує дуже дорого," - сказав співак.

Золотий годинник Breguet, стільниковий телефон, mp3-плеер і близько двох тисяч доларів зникли з гримувальної Кіркорова під час його виступу на арені новосибірського цирку в листопаді 2006 року.

За підозрою у крадіжці правоохоронні органи наступного дня затримали одну з глядачок - 33-річну мешканку Новосибірська Лілю Мухомадєєву. За даними слідства, жінка зайшла в гримувальну Кіркорова, що ніким не охороняється, і викрала його речі.

Правоохоронні органи пред'явили їй звинувачення по частині 4 статті 158 УК РФ (крадіжка в крупному розмірі), яка передбачає до десяти років позбавлення волі.

Вкрадений стільниковий телефон Кіркорова міліція пізніше вилучила у перекупників, а його золотий годинник через два місяці після крадіжки хтось підкинув до будівлі УВС Залізничного району.

Експертиза годинника була призначена через те, що при кваліфікації злочину суд засумнівався у словах співака. У зв'язку з тим, що збиток виявився менше, ніж заявлявся раніше, дії підсудної можуть бути перекваліфіковані з частини 4 на частину 3 статті 158 УК РФ, яка передбачає м'якше покарання.

Адвокат Кіркорова раніше заявив у суді, що співак особливо переживає втрату mp3-плеера, який йому подарували члени знаменитої ірландської рок-групи U2 і в пам'яті якого зберігалися композиції майбутніх пісень артиста.

Наступне засідання по цій справі відбудеться 11 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: