Кіркоров напав на журналістку і потрощив камеру

Черговий інцидент стався під час концерту в московському клубі Ролл Хол 1 вересня.

Співак Філіп Кіркоров знову продемонстрував нестриманість відносно дівчини-журналіста. 2004 року подібна поведінка обернулася для нього гучним судовим позовом і штрафом в 60 тисяч рублів.

Черговий інцидент стався під час концерту в московському клубі Ролл Хол 1 вересня. Журналістка Вероніка Козлова підійшла до Кіркорова і поставила питання: "Чому ви образили директора Казанської філармонії?".

Як розповів оператор Олександр Беляєв, у відповідь співець вихватив мікрофон, обірвав дріт, нахилився до журналістки і сказав: "Пішла на х..! Я тебе задушу!". А після відштовхнув її. Потім Кіркоров підійшов до оператора, схопив камеру за об'єктив, вирвав її і розбив об підлогу. Пошкоджену апаратуру забрала охорона і не повернула.

Знімальна група оцінила збиток в 27600. За деякою інформацією, досвід спілкування з Кіркоровим отримали журналісти НТВ, проте в прес-службі телекомпанії сказали, що доки нічого не знають про цей інцидент.

Сам Кіркоров також прокоментував інцидент. "Все сталося дуже несподівано. Я навіть не відразу зрозумів, що відбувається: вони підскочили, налетіли і мало не в ніс сунули мікрофон. Потім почали ставити провокаційні питання, недозволенні! Це була відверта провокація, здатна вивести з себе будь-якого! Я розлютився не відразу, спочатку намагався щось пояснити. Але цим людям пояснити що-небудь було неможливо!", - стверджує співець.

Нагадаємо, питання про казанського чиновника стосувалося інциденту, події на початку літа. Заступник директора Татарського державного академічного театру опери і балету імені Муси Джаліля Юрій Ларіонов звернувся до суду, вимагаючи притягнути до відповідальності Кіркорова за наклеп і особисту образу.

За словами Ларіонова, Кіркоров після двогодинного співу запитав у глядачів, чи потрібний їм антракт, і коли ті відповіли, що немає, з сцени розповів про деякого "маленького чорного татарина, якому потрібний антракт, аби торгувати бутербродами".

Читайте також:

Кіркоров присвятив Аллі Пугачовій пісню

Кіркоров відбив у Баскова наречену

Кіркоров подасть зустрічний позов на "маленького татарина"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: