Кіркоров подасть зустрічний позов на "маленького татарина"

Російський співак Філіп Кіркоров подасть зустрічний позов проти театрального діяча, який трохи раніше подав до суду на Кіркорова.

Філіп Кіркоров подасть зустрічний позов проти театрального діяча з російського міста Казань, який подав до суду на співака за вираз "маленький татарин".

Як повідомлялося, заступник директора Казанського театру Юрій Ларіонов подав до суду на Кіркорова, звинувативши його в наклепі і образі, вважаючи, що артист під час концерту 14 березня зневажливо відгукнувся про татарську націю і особисто про нього.

У свою чергу, російський артист має намір подати зустрічний позов проти Ларіонова за статтею Поширення свідомо неправдивих відомостей ганьбливого характеру, наклеп і підрив ділової репутації.

Як повідомила прес-секретар артиста, існує запис концерту, де видно, що Кіркоров не говорив образливих слів, а навпаки, зазначив, що дуже любить татарський народ.

"Він сказав, що дуже любить татарський народ, часто до них приїжджає і щасливий, що бачить таку гарну публіку і гостинних людей", - сказала прес-секретар Кіркорова.

"Зараз юристи Філіпа готують зустрічний позов до пана Ларіонова за статтею 129 частина 2" Поширення завідомо неправдивих відомостей ганьбливого характеру, наклеп і підрив ділової репутації", - заявила прес-секретар Кіркорова.

За її словами, "всі факти проти Ларіонова присутні, і найближчим часом позов подадуть".

Читайте також:

Підозрюваній у зламі інтернет-сторінки Кіркорова "світить" ув'язнення

На Кіркорова подали до суду, бо він знову обзивається

Кіркоров показав "fuck" Зеленському

Кіркоров позбавив Зеленського сексу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: