Кіркоров та Стоцька знову разом

Гучний скандал вибухнув після появи в ЗМІ шокуючих фотографій Анастасії, де вона в компанії своїх друзів вживала наркотики.

В цю історію були вплутані батьки Стоцької. Саме Кіркоров повідомив їх про ганьбу, що торкнулася їх дочки.  

Тепер же він знову захоплений Настею.

"Був момент, коли я дійсно не хотів навіть спілкуватися з нею, - зізнається Філіпп. - Проте зараз все налагодилося, і ми знову найближчі люди. Ми постійно зідзвонюємося, спілкуємося і намагаємось бачитися як можна частіше".  

А ще кілька років тому співачка говорила про Кіркорова лише негативні речі.

"Все, що я роблю в себе вдома, стосується лише мене. Я не пропагую наркотики, адже я не робила нічого непристойного в публічному місці, все відбувалося в стінах мого будинку. Це моє особисте життя! - так коментувала те, що сталося Настя. - Більш за все мене уразили дії Філіппа. Від нього я такого не чекала. Він першим подзвонив моїм батькам і розповів про цю публікацію. В день народження мого батька. Уявляєте, який це був удар для батьків? Як після цього я можу ставитись до Філіппа? Нічого не хочу про нього чути!"

Зараз Настя мріє, щоб він знову став її продюсером, і навіть більше.

"Так, ми дійсно помирилися, - розповідає Анастасія Стоцька. - Філіпп для мене важлива людина, він мені завжди допомагає, радить, як вчинити і що робити далі. Ми обидва гарячі люди. Тому деякий час ми не спілкувалися, проте зараз все налагодилося, і ми не згадуємо про минуле".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: