Класик еротичного кіно Тінто Брасc зніме перший порнофільм у 3D

У Італії буде відзнято перший порнофільм у 3D-форматі. Тінто Брасc повідомив, що роботу над сценарієм і підбором акторів він почне негайно.

Визнаний класик еротичного кіно, 76-річний італійський режисер Тінто Браcс зніме перший порнографічний фільм у форматі 3D.

Тінто Браcс, творець фільму "Калігула" і безлічі відомих еротичних мелодрам, приступить до зйомок у травні-червні цього року.

Браcс повідомив, що роботу над сценарієм і підбором акторів він почне негайно.

Режисер зазначив, що це буде не тільки перший у світі еротичний фільм у технології 3D, але й перша стрічка такого формату в Італії.

Про сюжет стрічки поки нічого невідомо. За словами метра, він планує "переглянути зіпсований американцями проект про римського імператора і відштовхуватися від нього".

У 1979 році Тінто Браcс зняв один зі своїх найвідоміших фільмів про римського імператора Калігулу у співпраці з американським письменником Гором Відалом і видавцем журналу Penthouse Бобом Гуччіоне.

Пізніше режисер різко критикував цей фільм, оскільки на стадії монтажу в стрічку без його згоди були вставлені надто "жорсткі" сексуальні сцени.

Читайте також:

Голі супермоделі у календарі Pirelli

Даша Астаф'єва готується стати найсексуальнішою дівчиною Америки

Бар Рафаелі рекламує бікіні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: