Кличко продав рукавички за 190 тисяч доларів

Минулої суботи в київському готелі Premier Palace відбувся найбільш благодійний аукціон в історії України.

Ядром аукціону стала третя соціальна колекція проекту Fashion AID - AIDS Army Fashion, створена 32 українськими дизайнерами і присвячена боротьбі зі СНІДом.

Володимир Кличко
УНІАН
Рукавички Володимира, в яких він битиметься з Хасімом Рахманом придбали за 190, 5 тисяч доларів
У цей вечір підтримати фонд "Антиснід" своїми виступами прийшли Олександр Пономарьов, Наталя Могилевська та учасники української "Фабрики зірок - 2", команда "95-й квартал" та Соломійка Лук'янець.

За 30 лотів соціальної колекції AIDS Army Fashion вдалося зібрати понад 360 000 доларів. Найдорожчий лот в цій частині аукціону було куплено за 32,000 доларів зі стартовою ціною в 100 доларів.

Крім того, з молотка пішла краватка лідера "95-го кварталу" Володимира Зеленського - за 4,200 доларів.

Чемпіон світу WBC український суперваговик Віталій Кличко виставив на торги два квитки в Vip-сектор (яких немає і не буде в продажу) на майбутній чемпіонський бій Володимира Кличка з Хасімом Рахманом в німецькому Мангаймі.

володимир зеленський
Краватку Володимира придбали за 4 200 доларів, Фото: club.foto.ua
На цей лот претендували троє учасників аукціону. Але справжні пристрасті закипіли після того, як до них по телефону звернувся Володимир Кличко, який пообіцяв подарувати переможцю торгів цього лоту свої боксерські рукавички, в яких він проведе бій, з автографами - своїм і Віталія Кличка.

В ході запеклих торгів претенденти на перший ряд глядачів майбутнього бою вирішили домовитися між собою - вони об'єднали свої ресурси, і збільшили запропоновану ціну за квитки втричі, що становило 190,5 тисяч доларів. Тоді брати Клички віддали їм не два, а відразу шість квитків на історичний поєдинок.

Всього на благодійному вечорі Фонду Олени Франчук Антиснід було зібрано 580,000 доларів (4 млн. грн.), що є абсолютним рекордом для благодійних аукціонів в Україні взагалі і для fashion аукціонів зокрема.

Кошти, отримані від аукціону будуть направлені на придбання мобільних клінік для надання допомоги ВІЛ-позитивним дітям, які проживають у регіонах України, найбільш постраждалих від епідемії СНІДу.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: