Кобзон втратив свідомість під час виступу

Під час виступу з доповіддю на Форумі духовної культури в Астані Йосипу Кобзону стало зле і він втратив свідомість.

Знаменитому співакові Йосипу Кобзону стало погано під час виступу на Форумі духовної культури в Астані.

Артист виступав з доповіддю від імені організаторів форуму, коли відчув себе погано, його мова почала перериватися. Він підійшов до президії і, втративши свідомість, впав на сцені. До прибуття лікарів йому спробували надати першу допомогу, роблячи штучне дихання.

Через приблизно п'ять хвилин лікаря вдалося привести Кобзона в свідомість. Він знову вийшов до мікрофону, спробував завершити доповідь, але знову відчув себе погано.

73-річний артист був доставлений в одну з лікарень столиці Казахстану.

Нагадаємо, 20 липня, Кобзон переніс операцію в онкоцентрі. Що це за операція, лікарі не розголошують. 21 липня артиста виписали з лікарні.

Проблеми зі здоров'ям у Кобзона почалися ще в 2001 році. Під час гастролей у Казахстані в нього заболіла спина, і він звернувся по допомогу до місцевих лікарів. Після повернення в Москву в артиста різко піднялася температура. Лікарі припустили розвиток септичного стану, їхній діагноз підтвердився. Можлива причина його полягала в тому, що переносний катетер, установлений Кобзону під час поїздки в Казахстан, змістився, що могло викликати потрапляння інфекції в кров. Із зараженням крові він кілька днів пролежав у реанімації Красногорського військово-клінічного госпіталю.

У 2004 році в Кобзона знайшли пухлину. За інформацією ЗМІ, у співака рак передміхурової залози. За ці роки Кобзон переніс декілька операцій та сеансів хіміотерапії.

Читайте також:

Кобзона виписали із лікарні

Кобзон після операції почувається добре

У Кобзона рак передміхурової залози

ВідеоКобзон втратив свідомість під час виступу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: