Кобзон знову потрапив до лікарні

Йосипа Кобзона, який 20 липня переніс операцію, знову госпіталізували.

Російський актор і депутат Йосип Кобзон, який у липні цього року був прооперований в онкологічному центрі, знову потрапив до лікарні.

Цього разу, його знову терміново госпіталізували до московського онкоцентру ім. Блохіна, де 20 липня 2009 року він переніс операцію.

Проте представниця співака спростовувала інформацію про госпіталізацію Кобзона, і запевняла, що він почувається добре:

"З Йосипом Давидовичем усе добре. Він почуває себе нормально, переживати не потрібно. Вчора він повернувся з відпустки, сьогодні вийде на роботу", - сказала вона у понеділок.

Проте артист на роботу не вийшов, після чого в його приймальні повідомили, що Кобзон проходить планове обстеження в одній з московських лікарень і у вівторок повинен з’явитися на роботі.

Сьогодні, 26 серпня, представниця Кобзона зазначила, що "на жаль, поки що Йосип Давидович не вийшов на роботу".

"З ним усе гаразд, але коли він з’явиться на роботі, залежатиме від лікування. В рамках його основного захворювання він проходить планове лікування", - пояснила вона.

Як повідомлялося, 20 липня, Йосип Кобзон переніс операцію. Що це за операція, лікарі не розголошують. 21 липня артиста виписали з лікарні.

Проблеми зі здоров’ям у Кобзона почалися ще у 2001 році. Під час гастролей у Казахстані у нього заболіла спина, і він звернувся по допомогу до місцевих лікарів. Після повернення до Москви у артиста різко піднялася температура. Лікарі припустили розвиток септичного стану, їхній діагноз підтвердився. Причиною цього могло стати те, що переносний катетер, встановлений Кобзону під час поїздки до Казахстану, змістився, і це викликало попадання інфекції у кров. Із зараженням крові він кілька днів пролежав у реанімації Красногорського військово-клінічного госпіталю.

Читайте також:

У Кобзона рак передміхурової залози

Кобзон після операції почувається добре

Кобзона обсвистали в Одесі

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: