У Кобзона рак передміхурової залози

Російського співака Йосипа Кобзона прооперують у Каширському онкоцентрі. До цього Кобзон доволі довго перебував на амбулаторному обстеженні.

Йосип Кобзон ліг на операцію у Російський онкологічний науковий центр ім.Блохіна на Каширському шосе.

"Йосип Давидович напередодні приїхав на Каширку, в онкоцентр, у зв'язку із майбутньою операцією. Операцію заплановано на понеділок", - повідомило у понеділок, 20 липня, джерело в медичних колах Москви.

"До цього Кобзон доволі довго перебував на амбулаторному обстеженні і раз на тиждень приїжджав на обстеження в онкоцентр", - додав він.

Особистий помічник 71-річного співака відмовився коментувати стан його здоров'я, а в його особистій приймальні повідомили, що інформація, яку розповсюджує преса щодо самопочуття Кобзона, не відповідає дійсності.

Кажуть, Кобзон більше шести років страждає від раку передміхурової залози. За ці роки Кобзон переніс декілька операцій і сеансів хіміотерапії, зокрема - у Німеччині.

"Я б не став обговорювати дану тему, якби онкозахворювання у нас траплялися нечасто, але сьогодні ніхто від цієї хвороби не застрахований, і замовчувати все, що з цим пов'язано, - значить проявляти малодушшя, - цитують слова Кобзона. - Я не раз лежав у найбільшому онкологічному центрі на Каширці. Дуже важко там, і не лише через фізичне недомагання... Виходячи у коридор, я бачив дітей... "Я прожив життя, Бог зі мною, - думав, - але за що у таку ситуацію потрапили ці ангели? Діти, молоді хлопці, дівчата? Це жахливо!"

Читайте також:

Кобзона обсвистали в Одесі

Причини пожежі на концерті Кобзона відомі

"Мікрофону Кобзона" слава

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: