Кохана Каньє Веста виходить заміж за іншого

Реп-виконавець Каньє Вест втратив фотомодель Амбер Роуз, яка вирішила поєднати свою долю із іншим репером.

27-річна фотомодель Амбер Роуз зустрічалася з Каньє Вестом протягом останніх двох років. У серпні 2010 року вони розійшлися, і практично відразу ж дівчина знайшла заміну реперу, познайомившись з іншим виконавцем аналогічного жанру. Віз Халіфа, будучи на 5 років молодшим за Амбер дуже швидко перейшов на той рівень відносин, коли єдиним логічним завершенням є одруження. І поки Каньє чекав, що його подруга одумається і повернеться назад до нього дівчина прийняла пропозицію, а разом з ним і каблучку від іншого.

"Віз заговорив про весілля ще на початку січня цього року, але тільки днями його мрія здійснилася. Репер збирається в наступному місяці на гастролі, але пообіцяв нареченій, що як тільки він повернеться додому, вони одразу ж повінчаються. Співак написав про свої почуття в Твіттер: "Для мене це щось нове.Ми настільки близькі, що розуміємо один одного з півслова. Думаю розуміння це дуже важливий момент у взаєминах".

Амбер відповіла коханому у тому ж Твіттер: "Я хочу привітати мого коханого. Він дуже красивий, талановитий, творчий, позитивна людина".

Каньє Вест в свою чергу теж написав про відносини з колишньою дівчиною:

"Це був чудовий час, але він минув. Найголовніша річ, яку вона дала мені зрозуміти це те, що незважаючи ні на що потрібно завжди залишатися хорошою, приємною людиною. Особливо мені подобалося, що вона не ставилася до мене як до знаменитості, а просто як до звичайної людини і коли ми вперше зустрілися, її абсолютно не хвилювало, хто я і чим займаюся".

Читайте також:

Каньє Вест купив діамантовий годинник за 180 тисяч

Jay-Z та Каньє Вест запишуть спільний альбом

Барак Обама назвав репера Каньє Веста "недоумком"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: