Кохана Миколи Баскова розлучилась із законним чоловіком

Кохана жінка Миколи Баскова тепер офіційно вільна і може вийти заміж за Баскова. Оксана Фьодорова розлучилась зі своїм чоловіком Філіпом Тофтом.

Басков таємно одружився з Федоровою
Life.ru
Кохана Миколи Баскова розлучилась із законним чоловіком
Микола Басков повідомив, що його кохана Оксана Фьодорова нарешті отримала розлучення.

"Оксана розлучилася з чоловіком. Зараз вона вільна дівчина", - розповів Микола.

Він зазначив, що шлюбного контракту в Оксани і Філіпа не було. Дівчина заявила чоловікові, що не збирається претендувати на його майно. Це значно полегшило процедуру шлюборозлучного процесу.

"Ми з Оксаною тепер можемо відкрито заявити, що майже півтора року живемо у цивільному шлюбі. Поки вона була заміжньою жінкою, з мого боку негарно було її підставляти", - сказав співак.

За словами Баскова, для чоловіка і жінки головне, коли їх щось з'єднує крім любові. Тому він постарався якомога глибше затягти її в світ шоу-бізнесу.

"Хоча Оксана, безумовно, чудова телеведуча, найкрасивіша жінка планети, модель. Я кажу їй: "Оксано, ти настільки різностороння, настільки прекрасна, ти повинна радувати не тільки мене, а всіх тих чоловіків, які пишуть тобі на сайт, надсилають квіти", - відверто зізнався співак.

Він вважає, що близькі люди повинні приносити один одному тільки щастя. І якщо вони потім з якихось причин обтяжують одне одного, не влаштовують чимось, вони повинні розходитися друзями.

"Я щасливий, що Оксана розлучилася з чоловіком. Вона розлучилася з ним по-дружньому, вони вирішили всі свої питання. Хоча він їй знову сказав:"Якщо Басков з тобою не одружиться, я знову готовий зробити тобі пропозицію".

Читайте також:

Ресторан повернув Баскову 2 тисячі доларів за коньяк "Хеннессі"

Микола Басков купує пентхаус за 6 мільйонів доларів

Микола Басков пробачив Оксану Фьодорову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: