Коханець Джексона розповів про роман з поп-королем

Товстий, нічим не примітний чоловік Джейсон Пфайффер стверджує, що протягом багатьох років був коханцем короля поп-музики.

Джейсон Пфайффер, помічник дерматолога Майкла Джексона Арнольда Клейна, виступив із сенсаційною заявою про те, що у нього і поп-короля був роман.

Джейсон і Майкл познайомилися в 2008 році в офісі доктора Клейна, і, якщо вірити словам чоловіка, то вони незабаром сильно зблизилися.

Зближення чоловіків відбулося після того, як вони розповіли один одному про свої дитячі проблеми, які виявилися однаковими.

Пфайффер розповів також про те, що Майкл був шалено в нього закоханим і постійно говорив про свої почуття.

Доктор Клейн підтвердив, що між чоловіками був зв'язок. Він повідомив про те, що одного разу він навіть застав їх у кабінеті майже роздягненими.

Джейсон Пфайффер стверджує, що їхні стосунки тривали до самої смерті співака.

Раніше у померлого поп-короля Майкла Джексона виявилася ще одна дружина. На цей раз колишньою дружиною Джексона себе оголосила якась дама по імені Шеллі Дорін Сміт.

Крім того, Сміт подала заяву на спадщину поп-короля. За словами Шеллі, їхнє весілля з Майклом відбулася десь у 70-х роках минулого століття. Ні точної дати, ні, природно, місця одруження "колишня дружина" назвати не змогла. Зате жінка розповіла в суді, якою милою була церемонія і в найдрібніших подробицях описала її. Сміт каже, що торжество пройшло в одному з готелів Нью-Йорка. В якому саме - поки нікому не відомо.

Нагадаємо, Джексон раптово помер 25 червня. 27 серпня поліція Лос-Анджелеса завершила розслідування загибелі співака і прийшла до висновку, що причиною його смерті стало передозування пропофолу, сильнодіючого анестетика.

За іншими, неофіційними, даними, причиною смерті став не стільки пропофол, скільки "смертельна комбінація препаратів".

Читайте також:

Лікар Джексона просить дозволити йому працювати

Тілоохоронці Джексона розповіли про його особисте життя

ФБР оприлюднило секретні документи про життя Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: