Коханець Мадонни влаштував стриптиз і вперше публічно її поцілував

Ісус Лус та Мадонна відпочили у нічному клубі, де молодий хлопець не стримував себе у розвагах.

Кажуть, в останній раз Мадонну бачили в нічному клубі "Студія 54" десь у сімдесяті роки. Мабуть, тепер вона вирішила згадати молодість і після романтичної вечері з бойфрендом Ісусом Лусом відправилася разом з ним тусуватися.

Приїхавши в Ріо-де-Жанейро на карнавал, Мадонна помирилася з Ісусом і знову намагається налагодити стосунки з молодим коханим. Наврядчи в свої 51 суперзірка сильно сумує за молодіжними розвагами. Але чого не зробиш заради кохання. Власне, в нічному клубі, куди прибула парочка, "запалював" в основному Ісус в компанії своїх друзів. Розпалений хлопець навіть влаштував стриптиз, зірвавши з себе сорочку. Мадонна ж в танцях не брала участь і споглядала за ним здалека, як турботлива матуся.

Співачка виглядала сонною і втомленою в компанії людей у два рази за неї молодших. Зірка неуважно розглядала публіку, оживаючи тільки коли до неї повертався Ісус. А вже він старався на славу! Намагаючись розбудити і розвеселити кохану, хлопець почав щось нашіптувати їй на вушко. А потім почав пестити Мадонну і гаряче цілувати її прямо на очах у сотень людей/ Треба сказати, що такого на публіці Ісус раніше собі не дозволяв. Під прицілом фотокамер пара завжди скромно стояла поруч і навіть ніколи не обіймалася.

Читайте також:

Мадонна і Ісус Лус знову разом

У Мадонни новий хлопець - 24-річна топ-модель

Ісус Лус покинув Мадонну через різницю у віці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: