Колишня дружина Чавеса обурена його поведінкою

Екс-дружина Уго Чавеса вступилася за іспанського короля.

Колишня дружина президента Венесуели Марісабель Родрігес піддала критиці поведінку Уго Чавеса на церемонії закриття Ібероамериканського саміту в Чилі.

Марісабель Родрігес
NEWSru.com
Марісабель Родрігес прожила з Чавесом 5 років
"Розуму незбагненно, як можна так поводитися з королем Іспанії. Я не піддана його королівської Величності, але я його шанувальниця і з великою повагою ставлюся до його поведінки, зокрема, і в сімейному колі," - заявила Марісабель Родрігес в інтерв'ю колумбійській радіостанції "La W".

Уго Чавес
NEWSru.com
Уго Чавес спровокував скандал, назвавши екс-прем'єра Іспанії Хосе Марія Аснара "фашистом"
"Президенте! Потрібно з повагою ставитися до інших, тоді й тебе поважатимуть," - додала вона.

Колишня перша леді Венесуели також вельми несхвально висловилася на адресу Чавеса за його спробу покласти відповідальність за колонізацію Америки на нинішнього короля Іспанії Хуана Карлоса.

"Заявляти претензії через 500 років – не найкращий історичний момент. Як може пан президент сказати іспанському королю, чи не переживає він за те, що було зроблене п'ятсот років тому?" - сказала Родрігес.

У суботу лідер Венесуели Уго Чавес спровокував скандал на церемонії закриття Ібероамериканського саміту в Чилі, назвавши екс-прем'єра Іспанії Хосе Марія Аснара "фашистом". Чинний прем'єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Родрігес Сапатеро зажадав від Чавеса з повагою ставитися до Аснару, оскільки він був вибраний іспанським народом. Після цього між Чавесом і Сапатеро виникла словесна перестрілка на підвищених тонах, у яку був вимушений втрутитись іспанський король Хуан Карлос.

Прем'єр-міністр Хосе Луїс Родрігес Сапатеро та король Іспанії Хуан Карлос
NEWSru.com
Король Іспанії звернувся до Чавеса зі словами: "Ти не можеш помовчати?"
"Ти не можеш помовчати?" - звернувся король Іспанії до Чавеса.

Після цього ображений король, не чекаючи офіційної церемонії закриття форуму, покинув залу засідань.

Екс-дружина Чавеса також негативно озивалася про конституційну реформу, що проводиться, спрямовану на розширення повноважень президента Венесуели та скасування обмежень на переобрання глави держави.

"Народ обдурений проголошеними реформами, і зрештою одержить обмеження прав і свобод. Я не можу з цим погодитися," - відзначила Родрігес.

Це перший публічний виступ екс-дружини Уго Чавеса після їх офіційного розлучення минулого року. Рішення про розлучення було ухвалене з обопільної згоди через несумісність осіб і характерів.

Уго Чавес і Марісабель Родрігес були одружені п'ять років, у них є п'ятирічна дочка Росінес. Для обох цей шлюб був другим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: