Колишня дружина Шуфрича похвалилась натуральними грудьми та попою

Дата публікації
Перегляди
7713
Колишня дружина Шуфрича похвалилась натуральними грудьми та попою

Нині Ворона займається благодійністю / G-models

Наталя Ворона мріє про новий шлюб і дітей.

"Міс Ужгород-91" та екс-дружина політика Нестора Шуфрича - Наталія Ворона - ділиться власними секретами гарного вигляду з ТСН Особливе. Колишня модель після розлучення зустрічалася з футболістом Кахою Каладзе та репером Ларсоном. Та все ж, Наталка зізнається, що має в житті дві найбільші любові - Нестора Шуфрича-старшого і Нестора Шуфрича-молодшого.

Нині Ворона займається благодійністю. І на все дивиться з оптимізмом. Хоча долати негативні емоції вона вчилася довго і тяжко.

"Найнеприємніше і найважче - це фізичний або моральний пресинг", - зізнається екс-модель.

Хто саме її пресингував, Наталя не розповідає. Каже, що образ довго не тримає. Про колишнього чоловіка, політика Нестора Шуфрича, говорить з особливою теплотою і ніжністю.

"Я б перестала саму себе поважати, якби я сказала дуже погано про людину, яку я любила. Я теж не вірю в те, що любов закінчується в один день. Він дуже багато чому мене навчив, багато чого дав і на багато речей відкрив очі", - розповіла Ворона.

Впевнена, що і Шуфрич згадує про неї незлим словом. Сьогодні вони друзі і часто бачаться. На запитання, чи не хотіла б Наталя ще раз увійти в одну й ту саму річку, відповідає по філософськи: "Чому ні? Ріка велика, широка. Десь мілина, а десь глибоко".

Другу найбільшу любов Наталії теж звуть Нестором Шуфричем. Ворона пишається і сином, і собою як мамою.

Вісімнадцятирічний Шуфрич-молодший часто супроводжує маму як кавалер на світських заходах.

"У зв'язку з моєю публічністю це було б неправильно - прийти просто однією. У мене немає кавалера або чоловіка", - зазначає Наталя.

Чому, розлучившись із чоловіком 14 років тому, Наталя так і не знайшла йому заміни, сама вона не зізнається. Але запевняє, що все ще попереду - і новий шлюб, і нові діти.

Молода, гарна, нещодавно схудла на 11 кілограмів, і запевняє, що попри численні чутки, які розповсюджують заздрісники, до пластичних хірургів ніколи не зверталася.

"У мене натуральні груди, ноги, попа, губи, зуби...", - запевнила колишня дружина Шуфрича.

І собою, і своїм життям Наталя цілком задоволена. І має лише три бажання.

"Дуже хочу подорожувати. Я дуже хочу побудувати будинок, в якому могли б збиратися мої близькі, моя сім'я", - розповіла благодійниця.

Екс-дружина Нестора Шуфрича поділилась секретами гарного вигляду

Екс-дружина Нестора Шуфрича поділилась секретами гарного вигляду
Наступна публікація