Коляденко винен Ірині Білик 4 тисячі доларів

Ірина Білик каже, що ніяких подарунків від Дмитра Коляденка не отримувала, і впевнена, що йому потрбіно лікуватись у психіатра.

Віднедавна довгокоса співачка Ірина Білик вже два роки як остаточно забула про свого колишнього чоловіка Діму Коляденка. Адже у білявки тепер є інший Дмитро - танцюрист Дікусар.

Натомість епатажний хореограф Коляденко про Білик не забуває. Нагадаємо, щоб владнати стосунки з Ірою, Дмитро зізнався, що зробив їй подарунок до Нового року.

Однак у співачки своє бачення ситуації. Вона заявляє, що її ексу потрібно лікуватися у психіатра, а про тканину вона вперше чує.

"Бреше! Йому просто потрібен позитивний імідж. Але якщо він дуже хоче мені щось передати, то нехай спершу поверне 4000 доларів. А потім будемо шити з його тканини все, що він захоче", - заявила Білик.

Артистку обурили слова Коляденка про те, що вже час повертати її у сім'ю.

Ірина Білик, Гліб
story.com.ua
Ірина з сином Глібом
Взагалі, Білик у щирі почуття Коляденка не вірить і вбачає тут меркантильні мотиви.

"Гадаю, він хоче отримати звання Народного артиста України - йому світитися потрібно! Тому і треба щось добре розповідати про мене, адже будуть писати! А оскільки все вигадане вже всім набридло, він вигадує нове", - сказала вона.

"Нехай краще розповість, як він поводився, коли ми жили і коли розлучалися! Все не так, як він розповідає - що він ображений... А нехай розповість правду!", - вимагала обурена білявка.

Та й Коляденку, на думку артистки, давно варто звернутися за спеціалізованою психічною допомогою:

"Він з'їхав з глузду! Йому треба лікуватися у лікарів-психологів. Про це ми з ним говорили, ще коли жили разом. Навіть моя мама до нього ставиться, як до людини, яка занедужала".

При цьому Іра додала, що пропонувала Дмитру свою допомогу, але він не захотів її прийняти. Тим часом, за словами Білик, Коляденко поводиться епатажно не лише перед камерами.

Білик і Дікусар
Таблоїд
У Ірини тепер інша сім'я із Дікусаром
"У житті та й перед камерами з ним страшно побачитися. Він, як завжди, щось таке наговорить або перекрутить, а газети ж так і напишуть! Потім мій чоловік прочитає і приревнує, а от тоді буде бійка! Навіщо мені це потрібно?" - побідкалася співачка.

Тепер у Білик до Коляденка залишилося лише одне почуття - жалість:

"Мені навіть шкода його, з якогось боку. Я б порадила йому взятися за голову. Всі люди сміються над ним. І всі його не люблять. Тому що він поводиться неадекватно. Так, шкода! Я ж його кохала".

Навіть син Ірини Білик від її першого чоловіка Андрія Оверчука Гліб забув про Коляденка.

"Дитина, яку він називав сином, тепер навіть його не згадує. Гадаю, що це найбільше покарання для чоловіка, коли його син не визнає у ньому батька! Мені дуже шкода Діму", - підсумувала Ірина. 

Читайте також:

Білик в Італії їла каштани

Білик намалювала годинник, Скрипка - сміття, а Кільчицька - цінності

Коляденко 4 роки не займається сексом з жінками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: