Коміку не судилося стати президентом

Комік, який став президентом США в фільмі, швидко набрав президентський рейтинг. Та йому завадили штаби двох партій.

Якщо з політиків і без того часто сміються, чому б тобі, професійному гумористу, не податись у президенти? Торік у Голівуді вийшов фільм. За сюжетом герой Робіна Вільямса грав коміка, що став президентом. Історія мало не повторилася насправді! 

У США партії зараз обирають своїх кандидатів у президенти на виборах 2008. У боротьбу втрутився і відомий комік - Стів Колберт. 

У фільмі "Людина року" телекомік Джек Добз - майстер політичної сатири - висуває свою кандидатуру на виборах і стає президентом США. 

У житті все теж починалося майже як у кіно. Популярний американський комік Стів Колберт у своєму телешоу заявив, що планує стати президентом Сполучених Штатів. 

Це був жарт, але він вийшов за межі фантазії гумориста, зажив своїм життям, і за два тижні в Колберта зібралося мільйон триста тисяч прихильників. Для порівняння: один із фаворитів демократичної партії сенатор Барак Обама шляхом такого ж інтернет-опитування за вісім місяців назбирав утричі менше голосів. 

Логіка групи підтримки Колберта проста: якщо Арнольд Шварценегер може бути губернатором штату, то чому тоді президентом Сполучених Штатів не може бути Стів Колберт, який до того ж розумніший? 

У фільмі помилка в комп’ютерній програмі для голосування робить телекоміка президентом супердержави, і коли справжня причина його перемоги стає відомою, він добровільно іде з посади. У блазня, який сміється з королів, вистачило розуму і совісті усвідомити абсурдність ситуації і власну недоречність у владному кріслі. На відміну від блазнів, які вважають себе королями. 

Для героя американської реальності все склалося простіше. У рідному штаті Південна Кароліна Стів Колберт спробував виставити свою кандидатуру на попередніх виборах у місцевих партійних осередках і демократів, і республіканців. Сам він пожартував, що робить це, бо хоче програти двічі. Але йому не дали ані виграти, ані програти. В обох штабах кандидатуру Колберта реєструвати відмовилися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: