Комуністи вимагають змінити продовження "Залюдненого острова"

Комуністи Санкт-Петербурга вирішили змусити Федора Бондарчука знімати продовження фільму "Залюднений острів" за романом братів Стругацьких.

У заяві комуністів, які хочуть, аби Бондарчук змінив продовження "Залюдненого острова", вимагається від режисера "внести до другої частини фільму принципові поправки, змінити провідних акторів, показати постійне звернення героя до вивченого ним курсу класової боротьби в XX-XXI століттях".

Партійці готові "надати знімальній групі, що опинилася в глибокій творчій кризі, безоплатну допомогу як консультанти". Але поки що про всяк випадок закликали дорослих "не видавати підліткам грошей на перегляд сирого і шкідливого фільму, що спотворює боротьбу інтернаціоналістів майбутнього".

У своєму зверненні комуністи запевняють, що "не варто чекати чесного викладу першоджерела і принципової позиції від кінорежисера Бондарчука, який входить до "Єдиної Росії". На їхню думку, "єдинорос" Бондарчук перетворив повість про Корчагіна прийдешніх століть в низький блокбастер із кліповим монтажем, пунктирним сюжетом, ганебними запозиченнями з голлівудських кінопідробок".

Російські комуністи "украй розчаровані вибором актора на роль головного героя": "Зовнішність з обкладинки журналу для розпусних жінок, манери Тарзана та забіякуватість холодного Кіану Рівза - все, що є у артиста Степанова, який абсолютно не працював над внутрішнім змістом ролі, віроломно зрадив систему Станіславського".

"Мабуть, жорстока цензура "єдиноросів" змусила режисера до духовного самогубства, - продовжують комуністи. - Як можна було довірити роль підпільника-комуніста - інваліда артистові Куценку, який докотився до повної вульгарщини та виконання ролі транссексуала в жіночій сукні?!".

Раніше організація вже засудила українську актрису Ольгу Куриленко за зйомки у фільмі про Джеймса Бонда. Лідер пітерських комуністів Сергій Малинкович заявив: "Всім відомо, що ЦРУ і Mi-6 фінансують фільми про Бонда як спеціальні військові операції, направлені проти нас. Українська дівчина спить з Бондом - значить, Україна спить із Заходом".

Читайте також:
Як Руслана, Шуфрич і Порошенко "Залюднений острів" дивились
В Україні закликають пікетувати фільм Бондарчука "Залюднений острів"
Режисер "Залюдненого острова" в реанімації


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: