Кондоліза Райс хоче заміж

Колишній держсекретар США, Кондоліза Райс, шукає кохання.

Як і багато жінок, які живуть в розвинених країнах, Кондоліза Райс між кар'єрою і особистим життям обрала перше в ролі правої руки Буша. Протягом чотирьох років особистому життю завжди відводилося друге місце, але тепер пора зосередитися на собі.

Під час ранкового ток-шоу популярного журналу Glance, ведучою якого є Вупі Голдберг, 54-річна Кондоліза сказала: "Люди говорять: "Ви так важко працюєте і стільки приділяєте часу своїй кар'єрі, що часу на особисте життя майже не залишається". Але вся правда в тому, що я ніколи не знаходила людини, за яку б хотіла вийти заміж. Але це не означає, що я не хотіла б цього".

Пані Райс, яка була заручена в 70-х роках, розкрила деякі деталі свого особистого життя, можливо, сподіваючись зацікавити своїх майбутніх чоловіків.

Вона розповіла, що є великим фанатом шоу "Американський ідол" і з нетерпінням чекає чергової серії, коли може розслабитися на дивані перед телевізором. Також вона розповіла про батьків і про своє минуле. Зокрема про те, що в Бірмінгемі, штат Алабама, де Райс народилася та виховувалась, суспільство страждає від расової сегрегації. "Я вдячна своїм батькам і Богу за кожен прожитий день з ними. Батьки дали мені зрозуміти, що расизм - це не моя проблема, а когось іншого," - каже вона.


Читайте також:

Маккартні одружиться втретє
Леонардо ДіКапріо хоче одружитись
Камерон Діаз виходить заміж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: