Королева Британії образилася на фільм

Королева Великої Британії Єлизавета II може подати до суду на авторів фільму, що представив її в невигідному світлі.

Кадр із фільму про королеву Великої Британії (Фото: www.telegraph.co.uk)
У фільмі Єлизавета ІІ покидає фотосесію, роздратувавшись проханнями фотографа. (Фото: www.telegraph.co.uk)
Королева Великої Британії Єлизавета II може подати до суду на авторів фільму, що представив її в невигідному світлі, пише в неділю британська газета Sunday Telegraph.

Скандал вибухнув місяць тому, коли журналісти на прес-показі програм нового сезону ВВС побачили ролик телевізійного фільму "Рік із королевою".

Епізод про знамените фотографування королеви, що позувала американському фотографові Ені Лейбовіцу, було представлено там таким чином, що втомлена від прохань фотографа Єлизавета II просто покинула фотосесію. Пізніше з'ясувалося, що під час монтажу ролика переставили епізоди, а те, що в ролику було представлено як відхід королеви з Білого залу Букінґемського палацу, насправді було записом її приходу на зйомку.

Єлизавета ІІ
Королева Великої Британії може подати до суду на ВВС. (Фото: www.nettyroyal.nl)
”Королева доручила своїм адвокатам вжити заходів у зв'язку з тим, що її поведінку неправильно представили в ролику програми ВВС, де стверджувалося, нібито вона покинула фотосесію роздратована", - пише Sunday Telegraph.

Адвокатська фірма Farrer&Co, що представляє інтереси Єлизавети II, надіслала листи компанії-виробникові фільму RDF і ВВС, де вказує на порушення ними зобов'язань контракту, укладеного цими сторонами з Букінґемськім палацом перед початком роботи над фільмом.

ВВС наразі проводить власне внутрішнє розслідування інциденту. Його результати мають оприлюднити у вересні.

Тим часом і RDF, і ВВС сподіваються, що прикрий скандал не перешкодить виходу на екрани п'ятисерійного фільму про повсякденне життя королеви.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: