Королевою карнавалу в Ріо-де-Жанейро стане семирічна танцівниця

Королевою фестивалю танців, який триватиме п'ять днів у Ріо-де-Жанейро, буде 7-річна танцівниця. Якщо суд дозволить неповнолітній очолити Бразильський карнавал.

Королевою карнавалу в Ріо-де-Жанейро стане семирічна танцівниця
Королевою карнавалу в Ріо-де-Жанейро стане семирічна танцівниця
12 лютого, в найближчу п'ятницю, у Ріо-де-Жанейро відкриється найбільший у світі карнавал

Фестиваль танців триватиме п'ять днів. Він проходить щороку в середині лютого і є головною подією міста й одним із головних бразильських свят. Захід відвідує багато тисяч туристів.

Цього року карнавальні скандали почалися раніше самого свята. Причиною стало обрання на роль королеви карнавалу 7-річної дівчинки Джулії Ліри, дочки директора школи самби Unidos do Viradouro. За традицією, кожна танцювальна школа, яка бере участь у карнавалі, призначає свою королеву, за якою в день відкриття рухається все хода.

Зазвичай королевою карнавалу стає відома модель або популярна актриса бразильських серіалів. Саме її потім вважають секс-символом свята. До того ж, королева завжди виступає у відвертому вбранні танцівниці, що неприпустимо для маленької дівчинки.

Зараз рішення школи Unidos do Viradouro вибрати 7-річну королеву розглядається в суді. Ініціатором такого розгляду став Карлус Нікодемус, голова міського відділення ради із захисту дітей і юнацтва. Він підкреслив, що відомство у жодному разі не противиться участі в шоу дітей, але в іншій ролі. Цікаво, що вперше в історії Бразильського карнавалу його королеву повинні будуть супроводжувати батьки.

Тим не менш, багато керівників шкіл самби підтримали саму ідею співпраці карнавалу з дитячими організаціями. На їхню думку, призначення юних танцюристів на головні ролі дає нове дихання фестивалю і допомагає розвитку шкіл.

Читайте також:

Дивовижний карнавал масок у Венеції

Карнавал "Llamadas" в Уругваї

У Латинській Америці почався сезон карнавалів

ВідеоКоролевою карнавалу стане семирічна танцівниця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: