Козловський на швидкій допомозі їздив за шампанським

Новорічну ніч Віталій Козловський, як і планував відзначив на роботі.

"Я дуже люблю свою роботу, тому для мене було великою радістю зустрічати Новий рік на сцені, адже кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш", - зізнався співак.

Концерт був запланований в Дніпропетровську. До міста команда співака прибула за годину до Нового року. Зустрічаючи свято, Віталій вирішив випробувати старий спосіб загадування бажань. Під бій курантів співак швиденько написав на папері свої бажання, підпалив, попіл кинув в келих з шампанським і випив його. Після цього ритуала співак відправився на сцену.

козловський, новий рік
Віталій Козловський на швидкій допомозі їздив за шампанським
"Але виступивши, я помітив, що на наших столах мало шампанського, - каже Віталій. - Довелось брати ініціативу в свої руки. Як не дивно, але в ресторані, де ми зустрічали Новий рік, більше не було жодної пляшки шампанського. Довелось о 2-й годині ночі їхати до супермаркету. Але таксі, яке ми викликали – не приїхало".

Тоді вся команда на чолі з Віталіком вийшла з ресторану, аби зловити таксі, але жодної машини не було. Врешті компанія побачила карету швидкої допомоги, яка чергувала біля розважального комплексу. Відважний Козловський попросив лікарів "швидкої" підвезти його з компанією до найближчого магазина, щоб купити шампанського.
"Ми заїхали до 4 супермаркетів, але всі вони були зачинені, – згадує Віталій. – А коли галасливою компанією увірвались в торгівельний центр, де було шампанське – нашому щастю не було меж. Продавщиця, побачивши мене, раптово впустила пляшку пива зі словами: "Я ж твереза! Невже це Козловський?!".

В результаті Козловський купив ящик шампанського і на тій же "швидкій"компанія повернулась, щоб продовжити банкет. А там Віталія зустріли Олена Шопненко та Ігор Посипайко.

Після святкування в ресторані, Віталій з друзями відправились в готель, де в холі влаштувала справжнє свято. Після святкування Віталій відразу ж поїхав до рідного Львова, щоб разом з рідними відсвяткувати різдвяні свята.

Фото надане прес-службою співака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: