Козловський оцінив доньку Сумської у купальнику (фото)

23 листопада відбувся національний кастинг на участь у фіналі конкурсу "Міс Україна-Всесвіт"-2009.

Оцінювати красу 150 дівчат, які прийшли на кастинг, покликали справжніх поціновувачів краси: співака Віталія Козловського, кінопродюсера Олексія Дєвєєва-Церковного, "Міс Україну-Всесвіт"-2008 Елеонору Масалаб, хореографа Олену Шоптенко.

"Кастинг ми оголосили ще в серпні, - розповідає директор конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Анна Філімонова. - Відібрали 150 дівчат. Головні критерії - незаміжні дівчата віком від 18 до 27 років, які не брали участь у фотосесіях в стилі "Ню".

Міс Україна-Всесвіт
ТСН.ua
Козловський з посмішкою оцінював учасниць кастингу
В результаті під час дефіле у купальниках  члени журі обрали 45 дівчат. Після чого був другий етап - спілкування. У конкурсанток запитували про місце роботи, кризу, чорноморський флот, чи пишуть вони вірші, танцюють, співають, або яким видом спорту займаються.
"На минулих кастингах були випадки, коли дівчата нам казали, що Президентом України є Леонід Кучма. Тому про політичну ситуацію теж запитуємо", - каже Анна Філімонова.

Серед конкурсанток члени журі зустрічали і знайомі обличчя. Зокрема, на кастинг прийшла донька Ольги Сумської Антоніна та Крістіна Коц-Готліб, яка була учасницею гурту "ВІА Гра".  
"Я тут не просто, як член журі, - каже Віталій Козловський. - Я шукаю героїню свого наступного кліпу. А взагалі дівчина не має бути просто красивою, у ній має бути "родзинка". Можливо, великий ніс, чи пухкі губи, чи великі очі. Бо є дуже красиві, милі дівчата, але з таким виразом обличчя, типу "Що я тут роблю?". А це ж усе видно. У дівчині має бути загадка".

Міс Україна-Всесвіт
ТСН.ua
Донька Ольги Сумської Антоніна (третя справа) взяла участь у кастингу
А от переможиця проекту "Танці з зірками" Олена Шоптенко зізналась, що сама частенько відчувала себе на місці дівчат.
"Мене все життя оцінюють, - каже Олена. - І хоча в першу чергу дивляться на техніку танцю, експресію, але і на фігуру також звертають увагу, на пластику, стан тіла. Я відповідально ставлюсь до своєї сьогоднішньої ролі члена журі. Але і дівчата мають знати на що вони йдуть. Якщо після цього кастингу у когось знизиться самооцінка - це погано".

До речі, після відбору в Україні, до Америки будуть передані усі відео та фотоматеріали відібраних дівчат. І президент конкурсу "Україна-Всесвіт "Олександра Ніколаєнко, яка зараз живе в США, прийме остаточне рішення, хто з дівчат пройде до наступного туру. Після її рішення фотографії 30 дівчат будуть опубліковані в Інтернеті і тоді методом голосування буде обрано 15 фіналісток конкурсу "Україна-Всесвіт", який відбудеться в лютому 2009-го року.

Фото Олени Грози  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: