Крісу Брауну дозволили розмовляти з Ріанною

Співак Кріс Браун тепер може наближатись до Ріанни. Суддя Патрісія Шрегг пом'якшила вирок співакові за його зразкову поведінку.

Суд Лос-Анджелеса пом'якшив вирок співакові Крісу Брауну за побиття його колишньої подруги, поп-зірки Ріанни.

Браун побив свою подружку 8 лютого 2009 року, незадовго до церемонії вручення премії "Греммі" в Лос-Анджелесі, на яку обидва були номіновані. У результаті співак був заарештований за рукоприкладство, а Ріанна була змушена відмовитися від участі в церемонії за годину до її початку.

У серпні 2009-го року Кріс Браун був засуджений до шести місяців громадських робіт і п'ятирічному знаходженню під наглядом поліції. Йому також на п'ять років заборонили вступати в будь-який контакт з Ріанною, в тому числі дзвонити і відправляти їй листи по електронній пошті. Суд зобов'язав його не наближатися до співачки ближче ніж на 50 метрів у звичайному житті або на 10 метрів, перебуваючи на якому-небудь публічному заході.

Два роки по тому суддя Патрісія Шрегг пом'якшила вирок співакові за його зразкову поведінку. Тепер Брауну дозволяється наближатися до Ріанни і навіть розмовляти з нею, проте заборонено турбувати і дратувати її. Представники співачки проти зміни вироку Брауну заперечувати не стали.

Читайте також:

Ріанна написала пісню про Кріса Брауна

Кріс Браун митиме машини за побиття Ріанни

Кріс Браун шантажує Ріанну порнухою за її участю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: