Ксенія Собчак більше не кобила, тепер вона курка

Ксенія Собчак, Сергій Звєрєв та Тіна Канделакі вжились в образ курочок та курчат.

Серія оригінальних рекламних роликів незабаром з'явиться на екранах телевізорів. Відомі провокатори і неординарні особистості Ксенія Собчак, Сергій Звєрєв і Тіна Канделакі займуться просуванням в маси охолодженого м'яса птиці.

З чуток, зіркам заплатили високі гонорари "за специфічність рекламованого продукту". Глядачі, напевно, сильно здивуються, коли побачать курочок та курчат, які говорять голосами Ксенії, Тіни та Сергія. Вони розкажуть, як добре їм живеться на одній з птахофабрик, що належить відомому м'ясокомбінату (замовникові рекламної компанії). І потім зроблять логічний висновок, чим краще вони почуваються за життя, тим смачніше виявляться потім на тарілці.

Крім того, зірки, у властивій їм манері, повинні підкреслити конкурентні переваги продукту. Наприклад, курка, що говорить голосом Ксенії Собчак, робить акцент на елітарність походження птиці саме цієї марки. Вона говорить наступне: "Ну звичайно, мені пощастило в житті. У реальному житті блондинка - це порода. Мене не влаштовують крихти із загального столу. Бути мною – це робота і покликання..."

А курча у виконанні Сергія Звєрєва хизується: "Свіжість і актуальність – це талант! Щоб всі говорили: що це за птиця така, круто упакована вся з себе! Зірка! Коротше, якщо тебе не хочуть розірвати руками на дрібні шматочки, може, у тебе просто немає смаку?" З чуток, гонорар знаменитостей за "озвучення" рекламних роликів склав близько 20 тисяч доларів.

Читайте також:

Ксенія Собчак хоче груди Анни Семенович

Білан зі сцени зізнався, що наркоман, і обізвав Собчак кобилою

Ксенія Собчак обізвала Діброва шлюбним аферистом

Ксенія Собчак у Швейцарії розважалась сосисками та танцями на столі

Ксенія Собчак домагалася Федора Бондарчука
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: