Ксенія Собчак судиться через бомжа-коханця

Скандальна телеведуча випадково наткнулася на статтю, в якій публічно було описано її особисте життя.

Ксенія Собчак переглядаючи пресу, побачила одну статтю про себе, і подумала, що вона їй завдала великої моральної шкоди. Саме тому вона вирішила подати в суд та отримати компенсацію на суму мільйон рублів.

Нагадаємо, що цей матеріал був опублікований ще навесні минулого року. У статті під назвою "Собчак предпочла мужу Алсу бомжонка". У статті говорилося про те, як проводить свій вільний час світська левиця. Ось деякі рядки з тієї публікації: "...за її словами (Ксенії Собчак), у неї є молодий коханець Гена Джікія, і вона займається з ним сексом 24 години на добу". Крім того, газета приводить фрази, нібито сказані самою героїнею: "...у нього (мається на увазі коханець Джікія) довгий ніс, зате член п'ятиметровий."  Після прочитання цієї статті Ксенією Собчак дівчина відчула себе приниженою і ображеною.

Ксенія Анатоліївна зізнається, що у неї є безперечні докази того, що факти, представлені в статті, є помилковими. За допомогою них ведуча розраховує покарати кривдників. Телеведуча розраховує отримати мільйон рублів як компенсацію.

Читайте також:
Лікарі заборонили Собчак вживати алкоголь

Ксюша Собчак торгує трусами

Ксенія Собчак ігнорує московські партії

Собчак звинуватила російських пілотів в пияцтві

Ксюша Собчак впала з велосипеда


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: