Lady Gaga відмінила концерт через проблеми з диханням

Lady Gaga змушена була відмінити концерт через нерегулярний серцевий ритм внаслідок втоми і обезводнення. Перед фанами вона вибачилась в Інтернеті.

Співачка Lady Gaga за станом здоров'я змушена була скасувати свій вчорашній концерт в Університеті Purdue в штаті Індіана.

За годину до виходу на сцену співачка відчула себе погано: у неї почалися проблеми з диханням.

Парамедики встановили, що серце Леді б'ється нерівно, і порадили їй не виступати. Так вона і вчинила, і згодом вибачилася перед шанувальниками за допомогою Twitter:
"Я проплакала кілька годин, - пише вона. - Я підвела своїх фанів ... За годину до концерту я відчула запаморочення, у мене були проблеми з диханням. Мене оглянули парамедики і сказали, що в мене нерегулярний серцевий ритм внаслідок втоми і обезводнення. Жодних вибачень не вистачить, щоб виразити, як мені шкода. Я чула зі своєї гримерки, як фани вітають мене. Я благала всіх дозволити мені вийти до них. На сцені у мене завжди багато всяких складних механічних елементів, і всі боялися, що я можу опинитися в небезпеці під час двогодинного виступу, оскільки раніше в мене була непритомність. Я так пригнічена! Я виступала з грипом, з застудою, з хворим горлом, так що я ніколи б не скасувала шоу тільки через те, що мені стало некомфортно. Сподіваюся, ви мене вибачте. Я люблю своїх маленьких монстрів (так Леді називає шанувальників) більш за все на світі, ви - все для мене".

Читайте також:

Lady Gaga номіновано на нагороду за захист прав геїв

Lady Gaga покаже ще й груди

Дезорієнтована Lady GaGa приземлилася в Тель-Авіві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: