Lady GaGa засуджує пластичну хірургію

Епатажна співачка Lady GaGa каже, що ніколи не лягала під ніж хірурга і проти, щоб її фанати це робили. 

Улюблениця багатомільйонної аудиторії Lady GaGa розкритикувала всіх знаменитостей, які зловживають пластичними операціями. Так само вона заявила, що не може терпіти тих зірок, які для кожної зйомки перекроюють своє обличчя, тим самим змінюючи своє обличчя, як рукавички.

Сама ж Lady GaGa запевняє в тому, що ще жодного разу в житті їй не доводилося лягати під ніж хірурга, і в тому, що це робити вона не має наміру, не дивлячись на свою не ідеальну зовнішність.

Співачка засуджує цю поширену практику і впевнена, що пластика нав'язує комплекси її фанатам, тим самим позбавляючи їх впевненості в собі.

"Я вважаю, що пластична хірургія - це нав'язування комплексів. Демонструвати результати операцій - це набагато шкідливіше висловлювань на тему пластичної хірургії. Ми так часто бачимо моделей і актрис на обкладинках журналів з "новими" обличчями, що вже дуже давно не вважаємо це негожим. У результаті підлітки, які дивляться на цих людей, хочуть стати такими ж, а оскільки у них немає такої можливості, з'являються комплекси", - говорить Lady GaGa.

"Моя ж мета - допомогти  фанам усвідомити себе. Жодного разу в житті я не лягала під ніж хірургів, я артистка і в мене завжди є вибір - в якому вигляді я з'явлюся перед світом", - продовжила співачка.

Читайте також:

Пісня Lady GaGa стала тисячним лідером чарту Billboard

Lady GaGa зізналась, що вживає наркотики

Диск Lady GaGa став бестселером року


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: