Лайма Вайкуле вагітна

Відома співачка Лайма Вайкуле знаходиться на другому місяці вагітності. Дитя було зачате за допомогою штучного запліднення.

56-річна Лайма Вайкуле вагітна, повідомляє її близький друг Борис Моїсеєв. Знаменитий співак підтвердив чутки про вагітність Лайми, розповівши, що вона знаходиться на другому місяці.

Дитина була зачата за допомогою популярної і дієвої процедури штучного запліднення.

"Лайма вагітна, - каже Борис. - Вже як два місяці. І вона ... щаслива! Я такий щасливий за неї! Вона вже видужала. Вік Лаймі - не перешкода! Адже є жінки, які і в 60 народжують! Так що тут нічого дивного немає".

На питання про те, хто став батьком первістка артистки, Моїсеєв відповідає неоднозначно:

"Так ... х ... й їх знає, - не стримуючи емоцій, говорить співак. - Там не зрозумієш, хто з ким живе! Ну, напевно, цивільний чоловік Андрій. Адже Лайма його дуже любить".

Відзначимо, що знаменита латвійська співачка зробила два аборти. За словами зірки, рішення перервати вагітність вона двічі приймала, щоб врятувати кар'єру.

"Я завжди була впевнена, що була б найкращою мамою в світі, - розповідає Лайма. - Це у мене в крові. І шанси були! Двічі! Але обидва рази вагітність закінчується абортом. Я так шкодую про це. Адже я здійснювала вбивства! Вбивства своїх власних дітей. Мені довелося вибирати між дитиною і кар'єрою. Я тільки починала співати, і в мене було все попереду. На жаль, я вибрала кар'єру. Через якийсь час після другого аборту я вирішила, що пора все-таки завести дитину. Проте всі спроби виявилися марними".

Читайте також:

Лайма Вайкуле зробила пластику

Кіркорова звинуватили у побитті пасажирів літака

Басков і Кіркоров відкриють спільний магазин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: