Лев Дуров у реанімації

Відомого російського актора театру і кіно Льва Дурова було госпіталізовано 16 квітня із серцевим нападом. Зараз 77-річний актор знаходиться в реанімації.

Лев Дуров
Лев Дуров потрапив до реанімації. Фото: theatre.gogol.ru
Відомий актор Лев Дурова з важким приступом до лікарні привезли родичі 16 квітня.

За словами лікарів, у нього важкий передінфарктний стан. Ситуація ускладнюється тим, що в травні минулого року актор вже переніс складну операцію по встановленню кардіостимулятора.

Через хворобу Льву Дурову довелося скасувати виставу "Я не Раппопорт" у Театрі на Малій бронній, де актор служить вже 42 роки.

Лев Дуров зіграв понад 160 ролей у кіно. Він знімався в таких стрічках, як "Високосний рік", "Сімнадцять миттєвостей весни", "Калина червона", "Озброєний і дуже небезпечний", "Три мушкетери", "Бумбараш", тощо.

У 1990 році йому було присвоєно звання народного артиста СРСР. У 1954-1963 роках Дуров був актором Центрального дитячого театру, в 1963-1967 грав у театрі імені Ленінського комсомолу, а з 1967 є актором драмтеатру на Малій Бронній.

Нагадаємо, взимку 77-річний російський актор Лев Дуров послизнувся на східцях свого будинку в Москві, впав і зламав ліву ногу.

"Виходив із дому, щоб поїхати до театру, - розповідає Лев Костянтинович. - Східці будинку мармурові, а в цей час ожеледиця. Послизнувся і впав. Як у відомому фільмі: "Впав, отямився — гіпс!". Тільки я, на відміну від героя Нікуліна, підвернув ногу і зламав гомілкостоп".

Читайте також:

Лев Дуров зламав ногу і його не хочуть оперувати

Патрік Свейзі схуд до 48 кг

Зірка "Великого брата" помирає в прямому ефірі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: