Лікар Джексона повернувся на роботу

Лікар Майкла Джексона розорився, витрачаючи великі кошти на адвокатів. Тепер він повернеться до медичної практики, аби прогодувати сім'ю.

Медична практика Конрада Мюррея відновиться вже в понеділок в клініці міста Х'юстон. Багато хто вже висловив своє невдоволення з цього приводу, в тому числі і сестра покійного поп-короля, Джанет Джексон. Артистка обізвала лікаря вбивцею, звинуватила в смерті Майкла і застерегла його майбутніх пацієнтів від спілкування з Мюрреєм.

Але лікар просто змушений почати роботу, щоб прогодувати сім'ю, не дивлячись на звинувачення. З моменту смерті Джексона він не міг нормально заробляти собі на життя, а йому ще треба було платити величезні гонорари адвокатам.

Нагадаємо, що 56-річний Мюррей почав працювати з Майклом за кілька місяців до його загибелі. Після смерті Джексона він став першим підозрюваним у смерті артиста. І все тому, що в крові поп-короля був виявлений сильний анестетик профопрол, який у поєднанні з седативними препаратами і привів до летального результату.

І, не дивлячись на те, що офіційно Конраду не було пред'явлено звинувачення, в очах багатьох людей він виявився "вбивцею в білому халаті". Але в Х'юстоні доктора чекають із розкритими обіймами - цей район потребує хорошого спеціаліста з серцево-судинних захворювань.

Читайте також:

Лікар Джексона викликав швидку через годину після його смерті

Застрелився чоловік, який звинуватив Джексона у педофілії

Творці фільму про Майкла Джексона заробили 200 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: