Лікар Джексона просить дозволити йому працювати

Адвокати Конрада Мюррея, якого звинувачують в ненавмисному вбивстві Джексона, звернулися до суду з проханням дозволити лікарю продовжити займатися лікарською практикою.

Лікар Майкла Джексона просить не позбавляти його лікарської ліцензії, щоб мати можливість заробити на оплату послуг адвокатів.

Адвокати, які представляють інтереси лікаря Майкла Джексона, якого звинувачують в ненавмисному вбивстві співака, звернулися до суду з проханням дозволити лікарю продовжити займатися лікарською практикою.

Представники Конрада Мюррея пояснили клопотання тим, що лікар знаходиться в непростому фінансовому положенні, і якщо позбавити його практики, він не зможе оплачувати послуги адвокатів і судові витрати.

Як вже відомо, Джексон був убитий передозуванням сильнодіючого анестетика пропофолу. Особистому лікарю співака кардіологу Конраду Мюррею були пред'явлені звинувачення в неумисному вбивстві. Провина кардіолога полягає в тому, що він, прагнучи ввести співака в сон шляхом ін'єкції сильного заспокійливого, діяв "необережно і без належної обачності". Проте сам він не визнає себе винним в тому, що сталось.

Як не дивно рідні Майкла Джексона зовсім не упевнені, що в його смерті винен Мюррей. Так, батько співака Джо Джексон і його сестра Ла Тойя стверджують, що до вбивства поп-короля причетні інші люди. У бесіді з ведучим CNN Ларрі Кінгом батько Джексона заявив, що його син дійсно був убитий, але Мюррей діяв не один і у результаті просто став крайнім.

Як би там не було, у разі визнання провини кардіолога йому загрожує чотири роки в'язниці. Суд звільнив лікаря під заставу 75 тисяч доларів, дозволивши при цьому вільно пересуватись в США, але не покидати їхньої території.

Читайте також:

Батько Джексона подає до суду на особистого лікаря співака

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

На аукціон виставлено шприц, з якого Джексону ввели смертельну ін'єкцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: