Лікар Джексона відмовився визнати провину у вбивстві

Конрад Мюррей, який був особистим лікарем Майкла Джексона, не хоче визнавати свою провину у суді.

Особистий лікар Майкла Джексона заявив про свою невинність у вбивстві співака. Лікаря Конрада Мюррей звинувачують у ненавмисному вбивстві Джексона в червні 2009 року.

Сторона звинувачення вважає, що 57-річний Мюррей вбив Джексона, ввівши йому дуже велику дозу сильнодіючих ліків.

Наступні слухання у справі Конрада Мюррея призначено на 28 березня 2011 року. Проте до цього, 7 лютого 2011 року, відбудуться слухання, на яких вирішиться питання про можливе вирішенні телетрансляції із залу суду.

Сторона звинувачення висловила впевненість у тому, що вина Мюррея буде доведена, так як є підтвердження того, що саме дії лікаря призвели до смерті Майкла Джексона.

Злочин, у скоєнні якого підозрюється лікар Джексона, передбачає максимальне покарання у вигляді тюремного ув'язнення строком на чотири роки і повне позбавлення Мюррея ліцензії на лікарську практику.

Ліцензія Мюррея на лікарську практику в штаті Каліфорнія була відкликана після шестиденних досудових слухань. Тим не менш, ліцензія на лікарську практику Мюррея в Техасі і Неваді ще діє, і, згідно зі словами адвоката Мюррея, його клієнт продовжує лікувати пацієнтів.

Майкл Джексон помер у Лос-Анджелесі 25 червня 2009 року у віці 50 років. У ході розслідування обставин смерті співака було встановлено, що Джексон помер від декількох сильнодіючих ліків, введених йому Мюрреєм. За словами Мюррея, він тільки намагався допомогти Джексону впоратися з безсонням.

Мюррей сказав, що ввів співакові дуже невелику дозу ліків і це не могло стати причиною смерті. Сторона захисту також заявила, що співак цілком міг ввести собі смертельну дозу ліків сам, коли Мюррей вийшов з кімнати.

Під час попередніх слухань у справі Мюррея свідки розповіли про те, що в день смерті співака лікар поводився підозріло. Так, він не відразу ж зателефонував у службу 911, спробував приховати, який саме препарат був введений Джексону, і не знав, як провести реанімаційні заходи.

Читайте також:

У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

Фанати Джексона вимагають скасувати телешоу про розтин співака

Список найбагатших покійних знаменитостей очолив Джексон


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: