Лікар Джексона відмовився визнати провину у вбивстві

Конрад Мюррей, який був особистим лікарем Майкла Джексона, не хоче визнавати свою провину у суді.

Особистий лікар Майкла Джексона заявив про свою невинність у вбивстві співака. Лікаря Конрада Мюррей звинувачують у ненавмисному вбивстві Джексона в червні 2009 року.

Сторона звинувачення вважає, що 57-річний Мюррей вбив Джексона, ввівши йому дуже велику дозу сильнодіючих ліків.

Наступні слухання у справі Конрада Мюррея призначено на 28 березня 2011 року. Проте до цього, 7 лютого 2011 року, відбудуться слухання, на яких вирішиться питання про можливе вирішенні телетрансляції із залу суду.

Сторона звинувачення висловила впевненість у тому, що вина Мюррея буде доведена, так як є підтвердження того, що саме дії лікаря призвели до смерті Майкла Джексона.

Злочин, у скоєнні якого підозрюється лікар Джексона, передбачає максимальне покарання у вигляді тюремного ув'язнення строком на чотири роки і повне позбавлення Мюррея ліцензії на лікарську практику.

Ліцензія Мюррея на лікарську практику в штаті Каліфорнія була відкликана після шестиденних досудових слухань. Тим не менш, ліцензія на лікарську практику Мюррея в Техасі і Неваді ще діє, і, згідно зі словами адвоката Мюррея, його клієнт продовжує лікувати пацієнтів.

Майкл Джексон помер у Лос-Анджелесі 25 червня 2009 року у віці 50 років. У ході розслідування обставин смерті співака було встановлено, що Джексон помер від декількох сильнодіючих ліків, введених йому Мюрреєм. За словами Мюррея, він тільки намагався допомогти Джексону впоратися з безсонням.

Мюррей сказав, що ввів співакові дуже невелику дозу ліків і це не могло стати причиною смерті. Сторона захисту також заявила, що співак цілком міг ввести собі смертельну дозу ліків сам, коли Мюррей вийшов з кімнати.

Під час попередніх слухань у справі Мюррея свідки розповіли про те, що в день смерті співака лікар поводився підозріло. Так, він не відразу ж зателефонував у службу 911, спробував приховати, який саме препарат був введений Джексону, і не знав, як провести реанімаційні заходи.

Читайте також:

У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

Фанати Джексона вимагають скасувати телешоу про розтин співака

Список найбагатших покійних знаменитостей очолив Джексон


ВідеоЛікар Джексона відмовився визнати провину у вбивстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: