Ліндсей Лохан перевели до будинку тверезості

Скандальна акторка Ліндсей Лохан залишиться під наглядом лікарів до січня місяця. Її перевели у будинок тверезості.

Акторка Ліндсей Лохан перевели з клініки Бетті Форд у так званий будинок тверезості. Нагадаємо, згідно з рішенням суду Лохан повинна залишатися під наглядом лікарів мінімум до січня наступного року. Ось що буває, коли провалюєш тести на алкоголь і наркотики.

Ліндсей успішно закінчила перший етап лікування в клініці Бетті Форд і тепер знаходиться в лікарні поруч з основним центром клініки, де їй надають щоденну лікарську допомогу. Актрисі дозволяється вести звичайний спосіб життя і навіть ходити в магазин за покупками.

"Це система з напарником, і ніхто з пацієнтів не може покинути територію поодинці", - пояснюють представники будинку тверезості.

При цьому родина дівчини не має права її провідувати поза встановленим розпорядком. Візити дозволені виключно по неділях в головній будівлі клініки.

Мама актриси Діна Лохан розповіла журналістам, що її дочка йде на поправку. "Вона зараз просто інша людина. Ліндсей побувала в кількох клініках, але ця, по-моєму, дійсно її змінила ". Також Діна повідала, що після закінчення лікування Ліндсей збирається відкрити власну клініку.

"Вона хоче допомагати іншим дітям, - каже Діна. - Ліндсей - публічна фігура, тому ми повинні бути позитивними і в майбутньому допомагати іншим родинам".

Читайте також:

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Ліндсей Лохан знову відправили до в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: