Лису Брітні змусили прибрати

Рекламні плакати радіостанції, на яких було зображено голену налисо та злобну Брітні Спірс, прибрали після того, як адвокати поп-співачки погрозили звернутися до суду.

Плакат з Брітні Спірс і ведучим Тодом Шнітом (Фото: thesmokinggun.com)
Героїв плакату дотепники охрестили "повними психами". (Фото: thesmokinggun.com)

У листі на адресу компанії Clear Channel Communications Inc, датованому минулим четвергом, адвокати звинуватили компанію в "образливій і незаконній рекламної експлуатації" іміджу 25-річної зірки й зажадали зняти три плакати, розміщені в місті Тампа штату Флоріда. Лист було оприлюднено на сайті The Smoking Gun. 

На плакатах, що рекламують уранішнє шоу на радіо FLZ 93,3 FM, зображено лису Спірс, ведучого шоу Тода Шніта, а також написано фрази: Total Nut Jobs ("повні психи”), Shock Therapy ("шокова терапія”) і Certifiable ("неосудний”). 

Адвокати Спірс заявили, що використовування іміджу Брітні Спірс з рекламною метою оцінюють не в один мільйон доларів і що вона може зажадати відшкодування збитків. 

"Ми підтвердили, що плакати знято", - повідомила у вівторок представниця Clear Channel Мішель Кларк. "Clear Channel зняв плакати, і мене це не радує", - своєю чергою сказав ведучий Шніт, передає АР. 

У березні Брітні Спірс виписалася з реабілітаційної клініки в Малібу, де вона проходила місячний курс лікування після низки скандальних витівок, під час однієї з яких вона поголилася налисо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: