Лобода в Індії розважалась із биком

Поїздка на батьківщину культурного сексу - це не перша подорож Світлани Лободи в настільки віддаленому місці від України.

Артистка частенько буває в Індії, де пізнає психофізичні можливості людини. На цей раз Лобода вирішила не подорожувати по країні, а свідомо присвятити велику частину відпустки вивченню системі методів і практик роботи з тілом і свідомістю.

Світлана жила тиждень в Ашрамі з кращими гуру, медитувала, ходила на лекції, займалася йогою, каталась на орендованому мотоциклі по глибинках індуських сіл, жила в індійських сім'ях, фотографувала людей, купалася вночі голяка і будувала плани на майбутнє.

"Життя вимірюється не кількістю прожитих днів, а кількістю моментів, завдяки яким хочеться жити, - каже Лобода. - Індія – країна, в якій моя свідомість відпочиває, і мені так добре і затишно там".

У один з днів відпочинку Світлана вирішила присвятити пляжу. Відомо, що в Індії корови вільно гуляють повсюду, ходять по дорогах, купаються в морі і частенько крадуть  їжу у розслаблених туристів прямо на місцевих пляжах.     

Зосередивши свою увагу над створенням нового музичного хіта Світлана відчула щось на  своїй шиї. Яким же було її здивування коли вона обернувшись, побачила величезного рогатого індійського бика. Виявляється, тварина просто була голодною і таким чином "канючила" фрукти у Світлани.

Лобода не розгубилася, взяла фотоапарат, вручила його другу, який лежав поруч і  влаштувала розважальну виставу. Також Світалана написала свій новий хіт під назвою "Че". Артистка стверджує, що в цій країні ніхто і нічого подібного ще не робив. Пісня зовсім скоро з'явиться в хіт-парадах.

Фото надані прес-службою співачки

Читайте також:
Лобода влаштувала метафоричний секс
Лобода травмувала руку
У Львові Лобода "зажигала" зі слоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: