Лобода вийшла заміж за аквалангіста

Українська співачка Світлана Лобода з'їздила на корпоратив у Монако. Там вона не лише встигла виступити на весіллі, але й відвідати "Музей Наполеона" і "Океанографічний музей Жака-Іва Кусто".

Минулими вихідними Світлана Лобода поїхала на роботу в Монако, де в старовинному замку відзначали весілля російські олігархи. Ведучою вечора була Ксенія Собчак, запрошеними артистами - Микола Басков, Філіп Кіркоров, а на закуску - Світлана Лобода. Виступ української артистки був сюрпризом для нареченої, якій дуже подобається творчість Лободи.

Під час концерту, коли Світлана на пісні "За що?" сіла за барабани, Микола Басков вискочив на сцену і почав підігравати артистці під вигуки і оплески присутніх гостей.

Після виступу Лобода зі своєю командою не змогли не скористатись можливість прогулятися містом і відвідати кілька музеїв, а саме "Музей Наполеона" і "Океанографічний музей Жака-Іва Кусто".

У музеї Кусто хлопці з команди Лободи почали вирішили, що Лободу потрібно терміново видати заміж. І нареченого відразу їй знайшли - ним виявився музейний експонат.

"Монако надихає. Тут часто можна зустріти відомих режисерів, продюсерів акторів. В Монако живе дух творчості. Гуляючи узбережжям, я написала п'яту пісню, яка увійде в мій новий альбом. Пісня про те, що завжди своє життя можна змінити на краще, і в жодному разі не боятися змін", - поділилася враженнями артистка.

Читайте також:

Діма Білан танцював для Світлани Лободи

Суд заборонив Лободі виступати під своїм ім'ям

Музей Наполеона і Океанографічний музей Жака-Іва Кусто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: