LOBODA: "Я не хочу заміж за олігарха"

Співачка LOBODA розповіла про те, як дізналась, що вагітна та про батька своєї дитини. Працювати вона збирається до останнього місяця вагітності.

LOBODA_2
Вагітна LOBODA
Співачка LOBODA передбачала свою вагітність, але підтвердження лікарів стало для неї несподіванкою. Зізнається епатажна співачка, що не планувала дитини, бажаючи народити після тридцяти. Батько дитини умовляв її народити дитину, бо це щастя.

У роду співачки всі жінки народжують дітей пізно. Світлані зараз 28 років. Працювати вона збирається до останнього місяця, а потім влаштує перерву на три тижні. Після пологів через місяць у неї в графіку значиться великий сольник у Донецьку. А як бути з дитиною? Мама, няня і батько дитини будуть заміняти співачку.

За час виступів вдалося назбирати грошей, так що можна буде зробити паузу. Дізнавшись про вагітність, співачка підняла гонорар за виступ. Приблизно за виступ LOBODA бере 25 тисяч доларів.

Народжувати буде в Києві, а от про те, чи буде присутній батько дитини - це відкрите питання. Андрій Цар є не просто хореографом, він став сенсом життя співачки. Вона ніколи не планувала вийти заміж за олігарха.

Світлана не потребує грошей, а тому і забезпечений чоловік їй не потрібний. Важливо те, що людина може дати своїй коханій. Їй важливо те, про що він з нею говорить, що дивиться, які книги читає. Парочка довго придивлялася один до одного. Зустрічалися більше 2-х років, але зрозуміли, що це серйозно незадовго до зачаття дитини.

Читайте також:

Вагітна LOBODA показала свій живіт

Лобода провела 7 днів у спальному мішку серед панків

У Світлани Лободи роман із Максом Барських

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: