Лобода застрахувала себе на мільйон

Світлана Лобода активно готується до "Євробачення". Окрім того, що вона працює над номером, то ще й вирішила застрахуватись.

Учасниця пісенного конкурсу "Євробачення-2009" Світлана Лобода серйозно готується до виступу на конкурсі. І, окрім того, що як слід відпрацьовує номер, працює над піснею і образом, співачка не забуває і про небезпеку, якою може піддатися вона і її балет під час виконання номера.

Арт-продюсер і постановник конкурсного виступу Лободи Алан Бадоєв придумав настільки складні декорації і композицію, що артистам реально доведеться ризикувати життям, виконуючи конкурсну пісню.

Конструкція декорації, деталі якої вже замовлені в кількох країнах, буде досить високою, а пластична композиція – наповнена акробатичними елементами. Враховуючи конкурсне хвилювання і дуже короткий проміжок часу на монтаж декорацій під час конкурсу, співачка і її балет з трьох чоловік вирішили застрахувати себе на випадок непередбачених ситуацій, які можуть зашкодити їхньому здоров'ю. Загальна сума страховки не розголошується, проте, можна передбачити, що вона складе 1 000 000 доларів США.

Читайте також:

Світлана Лобода стала "антикризовою дівчиною"

Лобода влаштувала метафоричний секс

Лобода травмувала руку

Лобода зіграла на барабанах

У Львові Лобода "зажигала" зі слоном
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: