Лоліта на "Євробаченні" показала нового кавалера

Співачка Лоліта почала з'являтись у музичній тусовці із новим кавалером, якого звуть Олександр.

Лоліта Мілявська
Комсомольская правда
Лоліта ходить на тусовки із кавалером Олександром
До України Лоліта завжди ставилась з особливою теплотою. Як відомо, у Мілявської там живе майже вся родина. Тому і на конкурсі "Євробачення - 2009" співачка підтримує українську співачку Світлану Лободу.

На російській вечірці в "Євродомі" Лола з'явилась в промо-майці Лободи і з новим кавалером під руку. Чергового обранця зірки звуть Олександр. Втім, як і двох попередніх чоловіків Лоліти.
Нагадаємо, останнім часом в естрадній тусовці ходять чутки, мовляв, співачка таємно розлучилась зі своїм чоловіком-бізнесменом Олександром Зарубіним.

"Офіційно ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати інформацію про розлучення", - категорично заявляє прес-служба співачки.

Із Зарубіним Лоліта не виходить в світ тривалий час. А ось з іншими кавалерами з'являється на публіці регулярно. Свій новий роман з імпозантним красенем Олександром Лола поки що не коментує. Хто знає, може боїться наврочити.

До речі, співачка помітно пострункішала останнім часом. Ймовірно, як і будь-яка жінка, хоче бути найкрасивішою для свого коханого.

Читайте також:

Лоліта кинула свого чоловіка-бізнесмена

Лоліта Мілявська потрапила в аварію

Співачка Лоліта роздяглася для нового шоу догола

Лоліта на концерті показала геніталії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: