Лоліта відбила коханого у 24-річної дівчини

Співачка Лоліта розповіла про особисте щастя із Дмитром Івановим та їхнє захоплення каббалою.

Зараз Лоліта і її коханий Дмитро Іванов займаються будівництвом дому у Болгарії та радіють особистому щастю. Лоліта не боїться, що молодий Іванов її покине.

Про свій вік співачка говорить: "Енергії у мене багато, фору я дам будь-кому - чоловіка я забрала у 24-річної дівчини. Коли була молодою, так багато часу витратила на різні дурниці. Зробила таку кількість дурних емоційних вчинків, не шкодуючи себе! Вік - це коли ти подобаєшся сама собі і робиш все, що хочеш ти. Я не знаю, що таке старість. Лікарі зафіксували мій внутрішній вік - 30 років".

Також Лоліта розповіла про своє захоплення каббалою.

"Нам з Дімою каббала подобається тим, що це не релігійна течія і кожен із нас залишається християнином. Мені не дуже подобається церква. Я ставлю свічки тільки в Києво-Печерській лаврі, де в мене є дружні зв'язки. У Москві в мене церква поруч з будинком, але я не можу туди зайти. Там кричать на бабусь, жебраків. Я не хочу ходити в таку церкву. Тому або я їду в Україну, або відпочиваю душею в каббала-центрі. Мені здається, я була каббалісткою все життя. Це вчення чіпляє мене чистотою", - говорить співачка.

Читайте також:

Донька Лоліти Мілявської хвора на аутизм

Лоліта влаштувала секс на пляжі із молодим коханцем

Лоліта Мілявська виходить заміж за молодого спортсмена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: