Лора Буш пише книгу для дітей

Перша леді США разом з однією з своїх дочок, двійняшкою Дженною, взялася за створення ілюстрованої книги для дітей.

Лора Буш
Лора Буш (Фото - EPA)
Дружина президента США Лора Буш вирішила спробувати себе в якості письменниці. Майбутня літературна праця розповість про життя неслухняного хлопчиська, що захоплюється всім, окрім читання, який завдяки своєму вчителю зрозуміє, що від книг можна одержувати багато веселості і задоволення.
 
"Я щаслива, що моїм співавтором по створенню книги для дітей стане моя дочка Дженна, а ілюстрації для книги будуть зроблені талановитою художницею Деніс Брункус", - наводить слова Лори Буш ІТАР-ТАСС. 

Брункус була вибрана першою леді, оскільки здобула популярність за створення ілюстрацій до серії книг про забавну першокласницю Джуні Бі, яка стала улюбленкою дітей і дорослих в багатьох країнах. 

"Моя мама з дитинства надихала мене і мою сестру Барбару, розділяючи з нами свою любов до читання і книг. Коли я працювала вчителькою, я прагнула поділитися своїм натхненням із своїми учнями. 

Тепер же я сподіваюся, що наша книга допоможе дітям зрозуміти, як важливо читати і як багато радощі приносить читання в наше життя", - сказала Дженна Буш. 

З друку книга дружини і дочки президента США буде випушена весною 2008 року нью-йоркським видавництвом "Харпер-Коллінз". Доходи від реалізації книги будуть передані на фінансування двох освітніх програм США. 

Відзначимо, що для Дженни ця книга стане не першим письменницьким досвідом. Раніше повідомлялося, що вона вирішила спробувати свої сили на письменницькій стезі і готує до публікації документальну повість, розраховану на молодих читачів. 

Головна героїня повісті "Історія Ганни: Подорож надії" - 17-річна Віл-інфікована самотня мати. Матеріал для книги 25-річна Дженна зібрала в ході роботи по лінії Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в країнах Центральної і Південної Америки. 

Вихід цієї книги в світ очікується вже восени поточного року. Її випустить те саме видавництво - "Харпер-Коллінз". Сума гонорару перевищує 300 тисяч доларів. Частина доходів від реалізації книги Дженна і видавництво планують передати на програми ЮНІСЕФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: