Лєра Кудрявцева стане бабусею

Син Лєри Кудрявцевої підготував їй сюрприз до чергового Дня народження – незабаром Лєра виховуватиме онука.

Близька подруга дівчини, з якою зустрічається син Кудрявцевої, Плеханова Ганна повідомила, що парочка готується стати батьками. І хоча син телеведучої радіє майбутньому батьківству, сама Лєра проти того, щоб ставати в такому віці бабусею.

Кудрявцева вже встигла поговорити з вагітною дівчиною і переконати її зробити аборт. Син зірки 19-річний Жак разом зі своєю дівчиною навчаються на економічному факультеті. Нагадаємо, що Лера народила Жака також в дев'ятнадцятирічному віці від барабанщика "Ласкавого мая", який тоді відмовився від батьківства.

Через негативну реакцію своєї мами син Лєри пішов з дому і тимчасово проживає зі своєю дівчиною у друзів. Відверто поговорити з мамою Жак не може: він не звик говорити з матір'ю на чистоту. Тим паче, що Жак до цих пір матеріально залежить від Кудрявцевої, яка забезпечує його грошима. А Олена, у свою чергу, з успіхом розпоряджається фінансами.

Прес-аташе популярної телеведучої заперечує цю новину:
"Цього не може бути по одній простий причині - Жак довго ні з однією дівчиною не зустрічається! – говорить вона. - І я не вірю, що Лєра змушує когось робити аборт".

Зараз Кудрявцева переймається іншими справами, її голова зайнята новою пасією – 25-річним Сергієм Лазаревим. Свою відпустку пара провела на пляжі Маямі.

Читайте також:

Телеведуча Кудрявцева роздяглася з розумними очима

Мадонна готується до усиновлення малюка з Малаві

Тимошенко написала про свої почуття до Пугачової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: