Любовні листи Елізабет Тейлор виставлені на аукціон

Листування Елізабет Тейлор та її нареченого Вільяма Поула, яке відбувалось у 1949 році, виставлено на онлайн-аукціон.

Інтимне листування покійної актриси Елізабет Тейлор і її першого нареченого виставлено на аукціон. Раніше не публіковані листи кінодіви датовані березнем-вереснем 1949 року, коли Тейлор було всього лише 17 років.

Більше 60 послань Тейлор адресовані 22-річному Вільяму Поулу, синові колишнього посла США в Бразилії. Кожен лист написано рожевими чорнилом на рожевому папері.

Онлайн-аукціон American Authograph Auction, на якому будуть виставлені листи зірки, відбудеться з 19 по 26 травня. Крім безпосереднього листування Тейлор в колекції представлено лист її матері, адресований все тому ж Поулу.

Організатори аукціону говорять, що ціна за всі листи до смерті Тейлор становила 25-35 тисяч доларів. Тепер за них планується виручити як мінімум в три рази більше.

Майже в кожному листі Тейлор запевняє нареченого у своїй безмежній любові. "Я ніколи раніше не знала такої любові: вона настільки досконала і повна, настільки зріла. Я ніколи не любила у своєму житті нікого навіть на третину так сильно, як тебе. І ніколи не полюблю", - говориться в одному з послань.

Читайте також:

Почалася війна за спадок Елізабет Тейлор

Померла голлівудська зірка Елізабет Тейлор

Портрет Елізабет Тейлор продано за 10 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: