Людину-свиню не пустили на Євробачення

Латвійському екологу в образі свині не дозволили приймати участь в цьогорічному Євробаченні.

Заявка латвійського еколога-ентузіаста Цукмена (Людини-Свині) на участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2010" була відхилена національної відбіркової комісією.

Людина-Свиня передав запис своєї пісні "Antidraza" (Антисміття) експертам близько тижня тому. У композиції, як видно з її назви, борець за чистоту навколишнього середовища закликав всіх жителів Латвії та Європи бути більш свідомими і не смітити на вулицях і в лісах.

Усього на суд латвійської комісії відбіркового етапу "Євробачення" було представлено 79 пісень. У підсумку експерти відібрали десять композицій, виконавці яких поборються за право представляти Латвію на "Євробаченні-2010" в Осло.

Людина-Свиня висловив надію, що його більш успішні конкуренти зможуть донести його "зелені" ідеї до журі та аудиторії "Євробачення".

 "Я впевнений, що латвійські музиканти, які піднімуться на сцену 'Євробачення', зможуть продовжити розпочату мною ідею і закликати людей усвідомити, яке величезне багатство - чиста природа та лісу", - сказав Цукмен.

"Євробачення-2010" відбудеться в столиці Норвегії в травні. Осло отримав можливість прийняти конкурс завдяки перемозі Олександра Рибака, який представляв Норвегію на "Євробаченні-2009" у Москві. 

Нагадаємо, що Україну на пісенному конкурсі представлятиме Василь Лазарович.

Його імя оголосив Перший національний телеканал, використовуючи своє право визначати представника на пісенний конкурс "Євробачення" без проведення національного відбор.

Читайте також:

Литва знайшла спонсора для участі в "Євробаченні-2010"

Василь Лазарович представить Україну на "Євробаченні-2010"

Усіх фіналістів дитячого "Євробачення" запросили до "Артеку"

Дитяче "Євробачення" в Києві виграв представник Нідерландів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: