Мадонна готується до усиновлення малюка з Малаві

Американська поп-зірка Мадонна подала документи на усиновлення другої дитини зі східноафриканської країни Малаві.

Уряд США підтвердив намір співачки Мадонни прийняти в свою сім'ю ще одну дитину.

За повідомленням джерел, Мадонна планує відвідати Малаві у вихідні, щоб взяти участь наступного понеділка у засіданні суду з питання легітимності й можливості усиновлення.

Офіційний представник і видавець Мадонни Ліз Розенберг відмовилася коментувати цю інформацію.

Нагадаємо, що понад два роки тому Мадонна та її екс-чоловік британський кінорежисер Гай Річі усиновили 13-місячного хлопчика з Малаві Девіда Банду. Після того, як подружжя пройшло випробувальний термін, вищий суд Малаві 28 травня минулого року дозволив офіційне усиновлення.

Тоді співачка та її колишній чоловік змогли домогтися дозволу на опікунство всупереч чинному законодавству в Малаві, згідно з яким усиновляти дітей можуть тільки громадяни країни.

Вчинок відомої співачки викликав обурення місцевих правозахисників: вони звинувачували співачку в незаконному вивезенні дитини до Великобританії і стверджували, що співачка всиновила дитину з бідної країни, щоб привернути увагу до своєї особи і таким чином підвищити популярність.

Тепер же ситуація з аналогічною процедурою ускладнюється ще й тим, що з 21 листопада 2008 року Мадонна та Гай Річі розлучилися, що означає, що співачка автоматично отримала негласний статус "матері-одиначки".

Мадонна виховує трьох дітей - дочка Лурдес, сина Рокко, народженого від Гая Річі, і усиновленого Девіда. Статок співачки оцінюється в 300 млн. фунтів стерлінгів. Після розлучення з Гаєм Річі діти залишилися з матір'ю.

Читайте також:

Мадонна попросила поради у фанів

Мадонна забороняє коханцю користуватись телефоном

Мадонна випустить третій "том" кращих пісень

Гая Річі злякали сексуальні іграшки Мадонни

Мадонна всиновить ще одну дитину з Малаві
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: