Мадонна присвятила пісню про вічне кохання Гаю Річі

Знаменита американська співачка Мадонна присвятила свою нову пісню колишньому чоловіку, режисерові Гаю Річі.

Співачка присвятила свою нову пісню екс-чоловіку – режисерові Гаю Річі. У композиції Мадонна називає його своїм "вічним коханням". У пісні згадується пара, яка свариться, розлучалася, а потім сходиться знов. Поки невідомо, чи увійде ця пісня в якій-небудь з альбомів Мадонни.

Новина про появу романтичної композиції в репертуарі співачки підтвердила чутки про те, що вона була б не проти возз'єднатися з колишнім чоловіком. Нагадаємо, що пара офіційно розлучилася 21 листопада 2008 року.

Під час розлучення подружжя практично не спілкувалося, обмежуючись взаємними образами по телефону. Друзі згадують, що боялися навіть промовляти ім'я Гая Річі у присутності співачки, яка незабаром після розлучення почала зустрічатися з юним бразильським манекенником.

Ситуація змінилася, коли Мадонна почала боротьбу за право удочеріння маленької малавійки Мерсі. Тоді Гай Річі дуже підтримав її і у всіх інтерв'ю заявляв, що Мадонна – відмінна мати.

Останнім часом Мадонна і Гай Річі почали часто з'являтися разом на публіці. Джерело, наближене до співачки, говорить, що британський режисер – одна з небагатьох людей, яких Мадонна щиро і беззастережно поважає і любить.

Читайте також:

Мадонна і Гай Річі розлучились

Всиновлена донька повернула Мадонні Гая Річі

Мадонна розцілувала 22-річного Ісуса

Колишній коханець Мадонни виставив її еротичне відео на аукціон

ВідеоМадонна та Гай Річі сьогодні розлучаться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: