Мадонна радить Брітні не виходити заміж

Королева музичного світу Мадонна, яка нещодавно підтвердила чутки про розлучення зі своїм чоловіком Гаєм Річі, порадила давній подрузі Брітні Спірс ніколи більше не виходити заміж.

Міс Спірс, яка розлучилась з Кевіном Федерляйном (Kevin Federline) в 2006-му році, отримала ділову пораду від своєї старшої наставниці після їхнього спільного виступу в Лос-Анджелесі.

02_nacbank
siteUA.org
Мадонна порадила Брітні не виходити заміж
Добродушна Брітні, яка переживає не кращі часи, завжди з розчуленням дивилася на зіркову пару Мадонни і Гая і була дуже засмучена, дізнавшись, що їхній шлюб розпадається.

"Брітні наївно запитала у Мадонни, чи не хоче вона повернутися до чоловіка, - говорить джерело. - Мадонна нічого їй не відповіла, після чого Брітні запитала, чи не планує вона вийти заміж ще раз після розлучення з Гаєм. Мадонна не лише сказала, що ніколи більше не одружиться, але й попросила Брітні забути про заміжжя. На її думку, такі жінки, як вони, не створені для шлюбу. Мадонна завжди підтримувала Брітні, оскільки вона бачить в ній себе в молодості і хоче вберегти її від болю і неприємностей, які, на її думку, приносить шлюб".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: