Мадонна готова повторити долю Анни Кареніної

Мадонна під час телешоу зізналась, що заміж вона зовсім не збирається.

Американська королева поп-музики Мадонна в ефірі ток-шоу Девіда Леттермана на телеканалі CBS заявила, що "швидше кинеться під потяг, ніж вийде заміж".

Мадонна з'явилася в студії, в'їхавши туди на десяти хокеїстах з команди Нью-Йорк Рейнджерс. Відразу ж після цього ведучий запитав 51-річну співачку про її матримоніальні плани, на що зірка відповіла: "Швидше я кинуся під потяг, ніж знову вийду заміж".

Разом з тим Мадонна пораділа тому, що час її сімейного життя з британським режисером Гаєм Річі, з яким вона розлучилася в листопаді 2008 року, припав на правління Джорджа Буша.

"Це був гарний час, щоб бути не в Америці", - сказала Мадонна, яка тоді мешкала у Великобританії.

Також співачка шокувала глядачів ток-шоу тим, що в компанії телеведучого їла піцу і пила мартіні. Адже відомо, що Мадонна дуже уважно стежить за своїм здоров'ям і харчуванням - її колишній чоловік Гай Річі розповів, що вона харчується спеціально приготовленою в малих кількостях дієтичної їжею.

Нагадаємо, що Мадонна двічі була в законному шлюбі. Перший шлюб з актором Шоном Пенном тривав з 1985 по 1988 рік. Другий, з режисером Гаєм Річі - з 2000 по 2009 рік.

У даний час ЗМІ активно обговорюють тему шлюбу Мадонни з 22-річним бразильцем Ісусом Лусом, з яким зірка зустрічається останнім часом. Раніше повідомлялося про намір пари одружитися за кабалістичним обрядом.

Читайте також:

Мадонна готується до весілля з Ісусом

Мадонна в захваті від Леді Gaga, яка не носить труси

Мадонна передумала одружуватись з Ісусом

Мадонна розцілувала 22-річного Ісуса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: